GO Nutrition Whey Protein 80

0 % (0 hodnocení)
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už dnes!

80% nedenaturovaný syrovátkový protein od krav krmených trávou 20g prémiové kvality v 25g dávce Vysoce uznávané 100% přírodní příchutě Ideální pro nárůst svalové hmoty a regeneraci


Balení Příchuť Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
2500 g Banán Momentálně nedostupný 0
2500 g Vanilla Ice Cream Momentálně nedostupný 0
2500 g Čokoláda Momentálně nedostupný 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

Co je Whey Protein 80?

Whey Protein 80 je ultra prémiový nedenaturovaný 80% syrovátkový koncentrát vyráběný v nepřeberném množství příchutí i velikostí balení. V každé 25g dávce je obsaženo neuvěřitelných 19,5 bílkovin ze syrovátky. Kromě toho je do každé dávky dodáno ještě množství aminokyselin. Whey Protein 80 je perfektní volbou pro všechny, kteří potřebují doplnit bílkoviny po náročných trénincích a raději než hmotu mají růst do kvality. Je ideální volbou pro muže i ženy.

Jak mi může tento protein pomoci v mém tréninku?

GoNutrition Whey Protein 80 je obohacen o větvené aminokyseliny (BCAA) a kyselinu glatamickou, které mají schopnost dostat se rychle ke svému cíli, svalům, které trénujete. Zde začíná jejich práce: vytvoření anabolického prostředí, nutného pro svalový růst a dále zlepšení a urychlení regenerace, kterou poznáte snížením bolestivosti svalů po tvrdém tréninku. Výsledkem je v ideálním případě zefktivnění tréninku a urychlení regenerace svalů.

Proč bych měl používat suplementy jako je tento?

Bílkoviny jsou základním elementem pro všechny vrcholové sportovce, ale i pro sportovní nadšence vědomých si nutnosti zdravého stravování. Zjednodušeně řečeno protein je nezbytný pro růst a udržování všech buněk, včetně svalových buněk, a je proto nezbytné, doplňovat je v dostatečné míře, aby jste svalům dodali stavební materiál a to obzvláště po tréninku. Drtivá většina z nás se proto snaží konzumovat množství bílkovin, často však jen prostřednictvím potravin a celých jídel, a to je místo, kde GN Whey Protein 80 ™ poskytuje dokonalé vylepšení. S více než 80% bílkovin a nízkým obsahem tuku a sacharidů je ideálním způsobem, jak zvýšit svůj denní příjem bílkovin. Konzumace správného množství syrovátkového proteinu umožní, aby se Vaše tělo rychleji zotavilo a rostlo. Brzké uzdravení znamená, že jste rychleji zpátky v tělocvičně a sklízíte dříve plody své dřiny.

Jak dobře se tento protein rozmíchává?

Tento protein je "instantní" s příměsí malého množství sojového lecitinu. Proces instantizace znamená, že je proteinový prášek rozmíchatelný snáze, než je běžné. Po smíchání s vodou nebo mlékem, s kterým je chuť ještě intenzivnější, vzniká hladká delikátní chuť šejku.

Jak je tento Whey Protein Concentrate vyráběn?

GN Whey Protein 80 je ne-denaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát pocházející a nakupovaný přímo od předních Evropských mlékáren. Je vyráběn z vegetariánského sladkého sýra pomocí procesu křížové mikrofiltrace, v tomto procesu se získá jen velmi čistý syrovátkový proteinový koncentrát. Do proteinu přibalíme ještě všech 20 základních a ne-esenciálních aminokyselin. Zpracování se provádí při nízkých teplotách, aby se zajistilo, že bude GN Whey Protein 80 ™ ne-denaturovaný a vysoce biologicky dostupný.


Co je vlastně tak zvláštního na syrovátkové bílkovině?

Whey protein (syrovátková bílkovina) je jedním ze dvou typů bílkovin získaných z kravského mléka, tou druhou je kasein. Vstřebává se rychleji než jiné formy bílkovin, což je vynikající pro použití před a po tréninku a dále jako první jídlo - nalačno (první jídlo dne). Syrovátková bílkovina má nejvyšší biologickou hodnotu (BV) ze všech bílkovin a zdá se, že má synergický účinek se sacharidy s vysokým GI indexem, jako je například maltodextrin nebo dextróza. Tato kombinace se doporučuje zejména po tréninku kvůli zvýšení potřeby svalů po živinách a potřeby doplnit glykogen. Studie také ukázaly, že syrovátkový protein má vliv pro hubnutí, a to díky pocitu sytosti, který vovolává.

Z které země pochází syrovátka použitá v GN Whey Protein 80™?

GN Whey Protein 80 ™ pochází přímo od světoznámého mlékárenského giganta Muller se sídlem v Německu. Veškeré mléko použité k výrobě GN Whey Protein 80™ pochází od krav chovaných v Německu a okolních zemích EU a je zcela GM FREE (bez genetických modifikací) a hormonálně nenarušené. Díky nakupování přímo od předních evropských mléčných výrobů můžeme garantovat tu nejlepší kvalitu získaného koncentrátu syrovátkové bílkoviny na současném trhu.

S čím nejlepší GN Whey Protein 80 kombinovat?

Na podporu čistého svalového růstu doporučujeme přidat 5g kreatin monohydrátu do šejku z našeho Whey Proteinu 80. Kreatin Monohydrát podporuje růst svalové hmoty a nárůst síly. Také zkuste přidat po tréninku maltodextrin do svého šejkru. Rychlé sacharidy přijaté po tréninku pomáhají dopravit důležité aminokyseliny z proteinového šejku do svalů, a také doplnit zásoby glykogenu.

GN™ Whey Protein 80

 
Nutriční hodnoty ve 100g  
Energie 1603 kJ
Energie 383 kcal
Tuk 5.8g
z toho nasycené mastné kyseliny 4.5g
Sacharidy 4.9g
z toho cukry 4.9g
Bílkoviny 81.4g
Sůl 0.9g
   
Nutriční hodnoty ve 25g 1 odměrka
Energie 401 kJ
Energie 96 kcal
Tuk 1.45g
z toho nasycené mastné kyseliny 1.1g
Sacharidy 1.2g
z toho cukry 1.2g
Bílkoviny 20.4g
Sůl 0.2g
   

Nutriční hodnoty jsou založeny na příchuti Vanilla Ice Cream. U ostatních příchutí se nutriční hodnoty mohou lehce lišit.

  

Složení: Syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), sladidlo sukralóza, instantizující složka (sójový lecitin) (<1,5%).

Alergeny: mléko, sója, syrovátka

K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!