GO Nutrition Vitamin C s bioflavonoidy

0 % (0 hodnocení)
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už dnes!

Velmi silný antioxidant s bioflavonoidy, které zvyšují efektivitu. Chrání buňky před poškozením.


Balení Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
120 tablet Momentálně nedostupný 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

Co je to Vitamin C s bioflavonoidy?

Vitamin C s citrusovými bioflavonoidy obsahuje 1000mg vitaminu C ve formě kyseliny askorbové a 50mg citrusových flavonoidů. Vitamin C je esenciální minerál, což znamená že je potřebný pro zdravé fungování našeho těla. Běžně se vyskytuje v citrusovém ovoci, jako například v pomerančích nebo citronech, ale také ho můžeme najít v zelenině jako třeba brokolice, kapusta nebo růžičková kapusta. Všichni, co mají zvýšenou fyzickou zátěž, mají také zvýšenou potřebu vitaminu C. Každá tableta Vitaminu C s bioflavonoidy obsahuje 1250% doporučené denní dávky vitaminu C.

Co jsou to bioflavonoidy?

V přírodě se vitamin C vyskytuje v citrusech společně s bioflavonoidy. Tyto flavonoidové složky chrání vitamin C proti oxidaci a také zvyšují absorbci a účinnost vitaminu C. Proto náš suplement obsahuje 50mg těchto bioflavonoidů.

Jaké jsou zdravotní a tréninkové benefity Vitaminu C s bioflavonoidy ?

Vitamin C je nezbytný pro spoustu tělesných funkcí a pozitivně ovlivňuje celkové zdraví. Jako antioxidant odvrací oxidativní procesy, které vznikají během cvičení. Toto oxidativní poškození, způsobeno volnými radikály, hraje roli v mnoha různých zdravotních podmínkách. Během a po intenzivním fyzickém výkonu může dojít k narušení imunutního systému a vitamin c pomáhá udržet jeho správnou funkci. Také přispívá ke správnému formování kolagenu a správné funkci chrupavky. Pro ty, kteří trénují pravidelně, je péče o klouby extrémně důležitá, jelikož dochází ke zvýšeněmu opotřebení a záteži pro chrupavku a klouby.

Vitamin C hraje životně důležitou funkci v oblasti energie metabolismu a přispívá k redukci únavy, která může mít přímý dopad na výkon.

Jak Vitamin C s bioflavonoidy užívat?

Užívejte jednu tabletu denně. Nejlépe jednu hodinu před tréninkem a nebo jídlem.

K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!