GO Nutrition Maltodextrin

0 % (0 hodnocení)
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už dnes!

Maltodextrin je prémiový sacharid s vysokým glykemickým indexem, který dokáže tělo velmi rychle zásobit energií. Maltodextrin je složený sacharid, který se chová téměř stejně jako jednoduché sacharidy, například dextróza - je okamžitým zdrojem energie. V potréninkové suplementaci společně s proteinem urychluje obnovu zásob a připravuje svaly k růstu.


Balení Příchuť Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
1000 g Bez příchutě Momentálně nedostupný 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

Co je to Maltodextrin?


Maltodextrin je tvořen řetězcem molekul dextrózy, které se v těle rychle rozpadají a vytváří tak velmi rychlý zdroj energie. Narozdíl do dextrózy není maltodextrin tak sladký, proto je výborným přídavkem do proteinových shaků nebo jiných suplementů, které už jsou slazené.
Maltodextrin používali dlouhá léta atleti a bodybuildeři jako okamžitý zdroj energie i pro objemové diety. Funguje jako transportér důležitých živin do pracujících svalů. Poslední výzkumy ukazují, že když se Maltodextrin užívá společně s proteinem po tréninku, velmi prospívá proteinové syntéze.

Co nám přináší užíváni Maltodextrinu?

Protože je Maltodextrin zdrojem okamžité energie, zvyšuje výkonnost svalů dodáváním energie, proto je skvělou volbou pro sportovce, kteří využívají energii z více zdrojů. Je také běžným přídavkem do energy drinků.


Proč právě GoNutrition™ Maltodextrin?

V GoNutrition™ jsme pyšní na to, že dodáváme sportovcům suplementy, které mají reálné výsledky. Stejně jako je to se všemi našimi výrobky i GoNutrition™ Maltodextrin pochází od osvědčených dodavatelů. I maltodextrin prošel certifikovanou analýzou, která je k vidění na stránkách GoNutrition přímo u produktu.

Maltodextrin
   
Nutriční hodnoty ve 100g
Energie 1605 kJ
Energie 384 kcal
Tuk 0.0g
z toho nasycené mastné kyseliny 0.0g
Sacharidy 93.0g
z toho cukry 93.0g
Bílkoviny 0.0g
Sůl 0.3g
Nutriční hodnoty ve 50g
Energie 803 kJ
Energie 192 kcal
Tuk 0.0g
z toho nasycené mastné kyseliny 0.0g
Sacharidy 46.5g
z toho cukry 46.5g
Bílkoviny 0.0g
Sůl 0.2g
   
Složení: 100% Maltodextrin.
K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!