Akce
GO Nutrition iBCAA

GO Nutrition iBCAA

0 % (0 hodnocení)
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už zítra!

GoNutrition® BCAA je ultračistý prášek větvených aminokyselin tvořený leucinem, isoleucinem a valinem v poměru 2:1:1. Tyto tři esenciální aminokyselniny hrají hlavní roli v podpoře svalového růstu a regeneraci. BCAA podporuje syntézu proteinů a zabraňuje odbourávání svalové hmoty. Je skvělou volbou suplementace před, při i po tréninku.


Balení Příchuť Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
500 g Cherry Burst Momentálně nedostupný 0
500 g Cola Charge Momentálně nedostupný 0
500 g Fizzy Raspberry Momentálně nedostupný 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

Co je to BCAA?

GoNutrition® BCAA (Branched Chain Amino Acid), tedy větvené aminokyseliny, jsou ve formě prášku, aby je bylo možné míchat třeba do proteinových shaků. Naše BCAA obsahují aminokyseliny leucin, isoleucin a valin v poměru 2:1:1. Tyto aminokyseliny mají velmi podobnou strukturu a mají velmi důležitou roli v budování a ochraně svalových vláken. Z těchto 3 aminokyselin je podle výzkumů nejdůležitější leucin, který může zvýšit proteinovou syntézu až o 33%. Proto naše GoNutrition® BCAA obsahuje aminokyseliny v poměru 2:1:1.

Jak vyrábíme BCAA prášek?

Běžné BCAA prášky se nedají moc dobře rozmíchat. Náš GoNutrition® BCAA prášek instantizujeme malým množstvím sojového lecitinu, takže je pak velmi dobře rozpustný ve vodě. Tím pádem se prášek dá velmi lehce přidat do předtréninkových, tréninkových i potréninkových shaků.

Jaké jsou výhody těchto BCAA pro můj výkon?

BCAA mají řadu výhod pro sportovce. Jak již bylo uvedeno jsou klíčové pro růst, regeneraci a opravu svalové tkáně, jakož i k prevenci svalové selhání. Tato role je zvláště důležitá pro sportovce, kteří jdou na hranice svých fyzických možností. iBCAA jsou metabolizovány ve svalech, zde mohou být použity přímo jako zdroj energie v případě potřeby, ale zejména působí na oddálení svalové únavy. Veškerá BCAA a zvláště pak aminokyselina Isoleucin je spojena s doplňováním glykogenu do svalů, což znamená, že BCAA mohou mít přímý dopad na hladinu energie ve svalech, čímž mohou fakticky prodloužit Váš fyzický výkon.

Jak dobrý je instantizovaný BCAA prášek?

K našim iBCAA stejně jako stejně jako ke všem ostatním našim výrobkům, můžete mít nejvyšší míru důvěry. Náše iBCAA pochází přímo od předního anglického dodavatele a je předmětem našich přísných kontrol kvality před vstupem na naše výrobní linky a před tím něž "zaklepe na Vaše dveře".

Co se dobře hodí k BCAA?

BCAA skvěle fungují také se ZMA (zinek, magnezium, vit.B6) které oživují a zvyšují přirozenou hladinu testosteronu. Zkuste také přidat 5 g kreatinu do svého šejkru spolu s iBCAA. Kreatin pomáhá zvyšovat explozivní energii a umožňuje prožít intenzivnější trénink.

Nutriční info:

iBCAA
V dávce 5g:
Leucin 2.5g
Isoleucine 1.25g
Valin 1.25g
Hodnoty jsou založeny na verzi bez příchutě. U ochucených příchutí je obsah BCAA nižší až o 25%.
Složení: BCAA (leucin, isoleucin, valin), přírodní ochucovadlo (ochucené verze), kyselina citronová (Cherry Burst a Cola Charge), přírodní barvivo (extrakt z červené řepy - Cherry Burst & Berry Burst), karamel (Coca Charge), sojový lecitin, sladidlo (sukralóza - u ochucených verzí).
K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!