Allmax TestoFX

0 % (0 hodnocení)
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už dnes!

Naprostá revoluce mezi anabolizéry!


Balení Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
90 tablet Momentálně nedostupný 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

TORODEX™ zvyšuje biodostupný testosteron z 5.9% na 28.1%.

TESTOFX je vědecky potvrzený pětifázový testosteron booster. TESTOFX je přírodní silný přípravek obsahující kompletní spektrum aktivních látek, u kterých byla vědecky dokázána vysoká efektivita. Unikátní kombinace látek efektivně cílí svuje účinky tak, aby došlo k maximalizaci působení testosteronu v těle.

Žádné mixy s neurčitým množstvím látek, žádné skryté látky, ze složení přesně vidíš, kolik které látky do sebe dostaneš. TESTOFX pracuje s testosteronem ve tvém těle POUZE přírodní cestou, pomáhá s produkcí vlastního testosteronu a lepší kontrolou hladiny estrogenu.

Výsledky studií ukazují, že hlavní látky TESTOFX zvyšují hladinu biodostupného testosteronu, u testovaných subjektů to bylo o 284% více než u placebo skupiny.

CORTISTRATE-II™ – Anti-Kortizol/Pro-Testosteron komplex

Nenechávej chronicky vysoké hladiny kortizolu, aby ti snižovaly testosteron. Kromě tzv. enviromentálních faktorů vede i cvičení ke zvýšení hladiny kortizolu a zvláště pak pro ty, kteří jsou v posilovně každý den. CORTISTRATE-II™ zahrnuje i Sensoril®, což je extrakt rostliny Ashwagandha - Withania somnifera s mezinárodním patentem. Při užívání CORTISTRATE-II™ bylo zjištěno snížení hladiny kortizolu o 32% za 24 hodin.

TORODEX™ 

Hladiny testosteronu jsou spojeny s mnoha fyziologickými podmínkami, jako je lepší syntéza proteinů, zvyšování svalové síly nebo lepší oxidací tuků a jiné. Proto se sportovní vědecký výzkum zaměřuje na zlepšení cílů sportovců díky suplementaci prekurzorových látek ke zvýšení volného testosteronu, či potlačení odbourávání vlastních hladin testosteronu.

 Složka TORODEX™ obsahuje vysoce specializovaný extrakt z pískavice (řeckého sena). Buďte na pozoru! Ne všechny extrakty mají stejnou účinnost. Některé druhy jsou šlechtěné přímo na vysoké hladiny aktivních látek, které pomáhají zvyšovat testosteronové hladiny, jiné můžou být v tomto směru neúčinné nebo naopak inhibiční.

 Jako účinná látka v extraktu z řeckého sena je Grecunin. TORODEX™ složka zaručuje obsah až 80% Grecuninu. Vědeckým výzkumem bylo prokázáno přirozené navýšení hladiny testosteronu už po 12 hodinách po užití TORODEX™. Přípravek tedy obsahuje osvědčený extrakt s podrobnostmi zveřejněnými přímo na jeho etiketě. 

Jak složka TORODEX™ pracuje?

Torodex

Na obrázku vidíte klasickou cestu tvorby testosteronu. Při běžných fyziologických podmínkách ale často nastává situace, kdy je samotný testosteron převáděn enzymy 5-alfa-reduktázou nebo aromatázou na jiné produkty, dihydroxytestosteron nebo ženský hormon estrogen. Tím se tolik žádoucí hladiny testosteronu snižují. TORODEX™ však dramaticky potlačuje funkci těchto enzymů, a tak hladiny testosteronu zůstávají vyšší.

TESTOLOCK ™ Testosteron receptor senzibilizátor

TESTOLOCK ™ zvyšuje „přitažlivost“ testosteronu k jeho receptoru. Čím víc receptorů je aktivních, tím větší účinnost má samotný testosteron. TESTOLOCK ™ je dvoufázová směs, která zaprvé chrání receptory před poškozením volnými radikály, vznikajícími velkým vyčerpáním či stresem a zadruhé stará se o zdravou a funkční receptorovou membránu. Díky tomu může být veškerý testosteron „uzamknutý“ na receptoru a maximálně plnit svojí funkci.

NOVALDIM ™ - anti estrogen/anti aromatázová sloučenina

NOVALDIM ™ blokuje funkci aromatázy, a tak snižuje přetváření testosteronu na ženský estrogen. Taky dramaticky funguje v estrogenovém metabolismu. Už vytvořené estrogenové molekuly přetváří na neaktivní formy. Výzkumem bylo zjištěno, že NOVALDIM ™ obsadí místa na receptorech pro estrogen a tak se stávají nefunkčními.

NOVALDIM ™ byl získán z extraktu brukvovité zeleniny jako brokolice, květák a zelí. Účinné látky v extraktu jsou už mnohokrát vědecky prozkoumány a byl zjištěn jejich jejích vysoce efektivní účinek.

Tyto látky jsou známé jako 3,3-di-indolylmethane, ve zkratce jako DIM a najdeme je v mnohých produktech, které se snaží napodobovat účinné suplementy. Čtěte obaly! Některé výrobky prodávají DIM v obsahu 100 mg na jednu dávkovací porci za stejnou cenu jako je TESTOFX. Pouze s TESTOFX si můžete byt jistí čistotou jednotlivých složek a jejich účinností podloženou výzkumem.

Z anabolického hlediska bylo výzkumem zjištěno, že po užití NOVALDIM ™ stoupá hladina volného testosteronu v krvi. Hlavní mechanismus účinku tkví v tom, že 2-hydroxy estrogeny, známé taky jako neaktivní estrogeny, mají vyšší vazebnou přitažlivost na krevní proteiny, které běžně uzamykají testosteron v krvi. NOVALDIM ™ pak způsobí, že na tyto krevní proteiny se navážou 2-hydroxy estrogeny a testosteron zůstává volný, přičemž může plnit své funkce.

DIHYDROZATE™ Anti-DHT Agent

DIHYDROZATE™ je poslední složkou, která úspěšně uzavírá proces zvyšování testosteronové hladiny. Je to složka, která chrání celý přípravek před případnými nepříznivými dopady. Zaručuje efekt bez vedlejších účinků. Buďte si jisti, že TESTOFX zaručeně pracuje s vaším tělem ve vyzkoumaném procesu pomocí dvou vysokoúčinných ochranných bylinných extraktů. 

Nutriční info

TestoFX™ Loaded

Velikost jedné dávky: 3 kapsle
Dávek v balení: 30
v jedné dávce
TORODEX™ Fenugreek - Pískavice (Trigonella foenum greacum, seed) extrakt
  Std. for 80% Grecunin
600 mg
SENSORIL® Ashwagandha (Withania somnifera, kořen a list) extrakt
  Std. for 8% Withanolides, 32% Oligosaccharides, 2% Wiphaferin-A
250 mg
TRIBX90® (Tribulus terrestris, plod) extrakt
  Std. for 90% Saponiny
240 mg
Alpha Lipoic Acid 200 mg
NOVALDIM™ 3-3-di-indolyl-methane (DIM) 200 mg
Saw Palmetto (Serenoa repens, fruit) extract
  Std. for 45% Free Fatty Acids
100 mg
Malaysian Tongkat Ali (Eurycoma longifolia, kořen) extrakt (100:1)
  Std. for 22% Eurypeptidy, 40% Glyco Saponiny
100 mg
Myo-Inositol 50 mg
Giant Knotweed (Polygonum cuspidatum, kořen) extrakt
  Std. for 98% Resveratrol
50 mg
BIOPERINE® Pepř černý (Piper nigrum, plod) extrakt
  Std. for 95% Piperine
10 mg

OTHER INGREDIENTS: Gelatin, Mikrokrystalická celulóza, Oxid křemičitý, Stearát hořečnatý, Oxid titaničitý, Capsule Text (Shellac, N-Butyl Alcohol, FD&C Red #40, FD&C Blue #1, Propylene Glycol, SDA 3A Alcohol, FD&C Yellow #6)

K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!