Muscle Pharm AMINO 1

0 % (0 hodnocení)
Na dotaz
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už dnes!

REGENERACE + HYDRATACE Obnov svaly, zvyšuj odolnost a regeneruj rychleji Zdokonalený elektrolytický hydratační systém s koncentrátem kokosové šťávy 10g aminokyselin s instantizovanými BCAA v poměru 3:1:2Slevový kód -20%: CHCISLEVU

Dostaň maximum z každé kapky!

MusclePharm® vyvinul Amino 1™ tak, aby se stal tím nejlepším regeneračním a hydratačním sportovním nápojem, který také skvěle chutná. Jedinečné, lehce vstřebatelné složení Amino 1™, speciálně navržené pro sportovce, zvyšuje odolnost, zlepšuje hydrataci, svalový růst a regeneraci během tréninku - a to vše v jednom produktu. Smyslem Amino 1™ je poskytovat celodenní regeneraci a hydrataci, aby se Vaše tělo doslova koupalo v BCAA!

Rychlé vstřebávání:

Amino 1™ obsahuje více než 10,000mg aminokyselin s instantizovanými BCAA v poměru 3:1:2.

Tento poměr is MusclePharm® nechali patentovat. 

AMINO 1™ pomáhá trénovat i přes bolest:

Amino 1™ zásobuje živinami skrze více nutričních cest, zvyšuje schopnost těla transportovat živiny a co nejrychleji je pak využít. Žádný jiný sportovní nápoj nedodá tolik síly v krátkém čase, proto je Amino 1™ naprosto ultimátním tréninkovým nápojem.

Vylepšený systém elektrolytů a minerálů:

Koncentrát kokosového mléka je jedním z přírodních "superpotravin" - vyvážený zdroj elektrolytů a minerálů - a také zvyšuje absorbci. Proto se kokosové mléko stavá naprosto nedílnou součástí sportovních nápojů.

Nutriční hodnoty v 1 odměrce (14,36 g)
Energetická hodnota 118 kJ / 28 Kcal
Bílkoviny 0 g
Sacharidy 7 g
z toho cukry 0 g
Tuky 0 g
   
Obsah složek  
Směs instantních patentovaných BCAA 3:1:2 3 000 mg
L-leucin 1 500 mg
L-isoleucin 500 mg
L-valin 1 000 mg
Cellular Energy & ATP Fueler -  l-glycin, l-alanin, citrulin DL-malát 2:1, l-carnitin l-tartrát, koenzym Q10 4 775 mg
   
Amino Hydrate System 

2 323 mg

l-taurin, kokos (kokosovník ořechoplodý - Cocus nucifera) prášek z kokosové vody, extrakt z kořene řepy (řepa obecná - Beta Vulgaris) obsahující betain HCl, prášek z kořene vodilky (vodilka kanadská - Hydrastis Canadensis), prášek z kořene Sarsaparilla (sarsaparilla indická - Hemidesmus Indicus), prášek z kůry jilmu (jilm sibiřský - Ulus Pumila).
Vitamín C (kyselina askorbová) 250 mg
Vitamín B6 (pyridoxin HCL) 25 mg
Vápník (křemičitan vápenatý) 48 mg
Fosfor (fosforečnan sodný a draselný) 58 mg
Hořčík 200 mg
Sodík (fosforečnan sodný) 40 mg
Draslík (fosfát draselný) 100 mg
   
Složení: Kyselina jablečná (regulátor kyselosti), kyselina citrónová (regulátor kyselosti, antioxidant, sekvestrant), přírodní a umělé příchutě, prášek z červené řepy (barvivo), fosfát draselný, fosforečnan sodný (regulátor kyselosti, emulgátor, stabilizátor, sekvestrant, zvlhčující látka, zahušťovadlo), sukralóza (náhradní sladidlo), acesulfam draselný (náhradní sladidlo, látka zvýrazňující chuť), sůl, kurkuma (barvivo), karamel (barvivo).  
K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!