Reflex Nutrition Nexgen

0 % (0 hodnocení)
369 Kč
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už dnes!

Raději kapsle než tablety Raději více dávek denně než se spoléhat jen na jednu Obsahuje ty nejvyšší formy minerálů Vyrobeno ve farmaceutickém prostředí


Balení Příchuť Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
60 tablet Bez příchutě Momentálně nedostupný 369 Kč 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

NEXGEN® MULTIVITAMIN s Albion® minerály

Next Generation Multivitamin

Dva Nexgen Sports Multivitamin produkty od Reflexu jsou výrazně odlišné od ostatních produktů na trhu. Mají za cíl dát konkurenci ránu v porovnání účinků a ceny při pohledu na složení v každé dávce.

Minerál č.1 pro sportovce

Hořčík je naprosto nezbytným prvkem při produkci buněčné energie a optimální svalouvou funkci. Hořčík přispívá k běžným svalovým funkcím, redukuje únavu, podporuje metabolismus a proteinovou syntézu. Výzkumy ukazují, že ideální poměr vápníku a hořčíku je 2:1. Pokud máte dietu bohatou na vápník, což je běžné pro lidi suplementující syrovátkovým proteinem, vápníková hladina může být výrazně narušena. Nexgen® dodá tělu 100mg hořčíku denně ve dvou nejvíce biologicky dostupných formách na trhu - Magnesium bisglycinát a magnesium citrát - které jsou více biologicky dostupné než klasický oxid hořečnatý.

Přírodní vitamin K2 (MK7)

Reflex Nexgen® je jedniným multivitamínem na světě, který obsahuje super biologicky aktivní vitamin K2-MK7

Vitamin D3 podporuje imunitní systém

Vitamin D3 přispívá ke správnému fungování imunitního systému, svalů a kostí. Přispívá také k správnému vstřebávání vápníku a hořčíku a správné hladině vápníku v krvi.

K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!