-25 %
PHP Creabol

PHP Creabol

0 % (0 hodnocení)
659 Kč 499 Kč
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už zítra!

Kreatin monohydrát je nejefektivnější a mezi sportovci nejpopulárnější suplement pro podporu síly, energie a svalového růstu.


Balení Příchuť Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
1000 g Bez příchutě Momentálně nedostupný 659 Kč 499 Kč 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

Kreatin monohydrát

Kreatin monohydrát je nejefektivnější a mezi sportovci nejpopulárnější suplement pro podporu síly, energie a svalového růstu. Je to tělu vlastní sloučenina. Vyrábí se v játrech, slinivce a ledvinách a pak je krví transportován do svalů. Jakmile se dostane do svalů, mění se na fosfokreatin (kreatin fosfát). Tento vysokoenergetický metabolit se pak účastní regenerace ATP.

Kreatin je 100% přírodní a je obsažen v mnoha potravinách. Navíc nikdy nemůže dojít k zakázání suplementace kreatinem, protože by museli zakázat maso. Je obsažen hlavně v hovězím mase a rybách, zvláště sleď a losos. Ovšem nejlepším zdrojem kreatinu je kreatin monohydrát.

TAKHLE FUNGUJE KREATIN MONOHYDRÁT

Jak už je popsáno výše, jakmile se kreatin dostane do těla, putuje krví ke svalovým buňkám. Poté se konvertuje na kreatin fosfát. hlavní rolí kreatin fosátu je doplňování rezerv ATP, zdroj krátké a explozivní energie.

Jakmile zvedneš závaží ze stojanu, Tvoje tělo začne volat po zásobách ATP pro napájení svalů. Přibližně po 5-10 sekundách se energie z ATP spotřebuje. V ten moment se tělo obrací na kreatin fosfát, který se velmi rychle regeneruje ATP a znovu vytvoří energii. Tento celý proces trvá jen zlomek sekundy.

Pokud tělo nemá dostatek kreatin fosfátu, začne brát z glykogenu. Problémem glykogenu je, že mu trvá mnohem déle konverze na ATP - přibližně 20 sekund.

Takže pokud jsou svaly naplněné kreatinem díky suplementaci kreatin monohydrátem, mají také více dostupného kreatin fofátu, který znamená více okamžité energie, vyšší váhy, více opakování a růst svalů.

Creatin má téměř přímý efekt na přibírání váhy. Je celkem běžné, že po prvních dvou týdnech suplementace kreatinem společně se silovým tréninkem může člověk přibrat i 1,5Kg tělesné váhy. Je to hlavně díky zadržování vody ve svalech, což je zapříčiněno vetší koncentrací kreatinu ve svalech.

PHP Creabol  
Dávkování: 1 odměrka 5 g
Počet dávek v balení: 200
   
Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 odměrku v 300 ml vody nebo džusu. Nepřekračujte denní dávku a neužívejte s jinými produkty obsahující kofein.

Nabírací fáze:
Během prvních 7 dní 3 dávky denně.

Udržovací fáze:  Užívejte 1 dávku denně. V tréninkový den ihned po tréninku. V netréninkový den jej užijte spolu s gainerem nebo před spaním.
 
   
Nutriční hodnoty:  
Kreatin monohydrát  
K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!