MyProtein Arginin Alfa Ketoglutarát (AAKG) 250 g

0 % (0 hodnocení)
339 Kč
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už dnes!

Zvyšuje napumpování Může přispět ke zlepšení energetické hladiny Populární NO doplněk


Balení Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
250 g Momentálně nedostupný 339 Kč 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

MyProtein Arginin alfa-ketoglutarát (AAKG)

Arginin alfa-ketoglutarát (AAKG) je populární součástí mnohých buněčných volumizérů. AAKG obsahuje Arginin ale také Alfa-ketoglutarát. Arginin je důležitá esenciální aminokyselina, která má celou řadu důležitých rolí v lidském organizmu a má důležitou roli v proteinové syntéze. Alfa-ketoglutarát je dalšá důležitá biologická sloučenina, kterou tělo využívá k vytvoření využitelné energie ze sacharidů, tuků a bílkovin. To v kombinace s amoniakem vytváří kyselinu glutamovou, prekurzor glutaminu. Naše AAKG se vyrábí v poměri 2:1 (Arginin: Alfa-ketoglutarát).

Výhody

Alfa-Ketoglutarát pomáhá zlepší dodávku L-argininu v metabolickém systému.

NO je velmi silný vazodilatátor, který zvyšuje intenzitu a dobu "napumpování", které je získané během tréninku. Většina uživatelů AAKG zaznamenává viditelné zvyšení prokrvení.

Složení:

100% Arginin Alfa Ketoglutarát, neochucený

Dávkování:

Jako doplněk stravy doporučujeme používat 1-2 g dvakrát denně. Pro dosáhnutí optimálních výsledků užíejte v dopoledních hodinách a 45 minut před tréninkem. Přidejte dvě a půl mini odměrky (1g) do preferovaného množství vody nebo ovocné šťávy a můžete ihned konzumovat.

1 x plná mini plastová odměrka váži 380 mg (0.38 g).

Každý, kdo zvažuje užívání Argininu a trpí problémy se srdcem nebo trpí psychickou poruchou, by se měl poradit před začátkem užívání se svým lékařem.

K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!