-34 %
Muscletech Nitrotech (907 g)

Muscletech Nitrotech (907 g)

0 % (0 hodnocení)
1 199 Kč 799 Kč
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už zítra!

Syrovátkový izolát a peptidy jako primární zdroj proteinů. Až o 70% větší nárust svalové hmoty oproti běžnému syrovátkovému proteinu.


Balení Příchuť Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
907 g Cookies & Cream Momentálně nedostupný 1 199 Kč 799 Kč 0
907 g Jahoda Momentálně nedostupný 1 199 Kč 799 Kč 0
907 g Vanilka Momentálně nedostupný 1 199 Kč 799 Kč 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

Během šetitýdenní dvojitě zaslepené studii bylo 36 testovaných sportovců, kteří měi minimálně tříletou zkušenost s váhovým cvičením, rozděleno do dvou skupin. Sportovci, kteří suplementovali kombinací hlavních složek Nitrotechu, měli při řízeném váhovém tréninku o 70% větší svalový nárust oproti skupině, kteří užívali běžný syrovátkový protein (3.99Kg vs. 2.31Kg) a výkon v benchpressu se zvýšil o 15.4 Kg vs. 6.35 Kg.

Nitro-Tech užívají i profesionálové

Už od začátku éry bodybuildingu měli bodybuildeři velmi málo možností ve volbě proteinových zdrojů, které by byly vyvíjeny podle vědeckých studií. Výsledkem bylo, že i když zkoušeli všemožné výrobce proteinů, necítili žádné výrazné změny v nárustu svalové hmoty.
S Nitro-Techem se ale všechno mění. Vědci MuscleTechu strávili obrovské množství času vývojem proteinové formule, která by pomáhala ve svalovém růstu efektivněji než běžné syrovátkové proteiny. A uspěli. Teď Musletech může poskytnout sportovcům prvotřídní suplement, který posune výsledky na úplně jinou úroveň.

Nejsilnější proteinová směs, která kdy byla vyvinuta!

Nitro-Tech® je podložen studiemi. Unikátní složení bylo vyvinuto pro všechny sportovce, kteří chtějí větší svaly, sílu a lepší výsledky. Nitro-Tech je složen převážně z izolátu syrovátkového proteinu a syrovátkových peptidů - dva nejčistší zdroje syrovátkového proteinu. Ostatní proteiny obvykle obsahují jen málé procento z těchto složek a jsou doplněny trávicími enzymy. Nitro-Tech také obsahuje nejvíce studovanou formu kreatinu - tedy kreatin monohydrát - pro ještě větší svalové přírustky a sílu.

Technologie vícefázové filtrace

Každá odměrka Nitro-Techu obsahuje 30 gramů proteinů, převážně izolát syrovátkového proteinu a syrovátkové peptidy. Ty mají spoustu výhod oproti kasické formě proteinu.
Velmi rychle se vstřebávají a mají největší biologickou hodnotu. Tělo tak velmi lehce získá potřebné aminokyseliny pro budování svalové hmoty. 
Proto je Nitro-Tech skvělou volbou pro užívání po tréninku a pro podporu proteinové syntézy kdykoliv během dne.
Syrovátkový protein použitý v Nitro-Techu prošel vícefázovou filtrací, která zaručuje méně tuku, laktózy a nečistot v porovnání s levnějšími proteiny.

Obsahuje klinicky ověřenou dávku čistého kreatin monohydrátu

Každá odměrka obsahuje 3g nejvíce studované formy kreatinu - kreatin monohydrátu. Studie ukazují, že kreatin v kombinaci s proteiny je mnohem efektivnější v budování svalové hmoty než samotný syrovátkový protein.

Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny

Nitro-Tech obsahuje kompletní profil aminokyselin, což znamená, že každou dávkou dostaneš do těla všechny esenciální aminokyseliny včetne 6.9g BCAA a 5.3g glutaminu.

Tabulka nutričních hodnot:  
1 odměrka 44 g
Doporučené dávkování: rozmixujte 1 dávku (1 odměrku 44 g) Nitro-Techu se 100 - 150 ml vody nebo nízkotučného mléka. Užívejte mezi hlavními jídly a po tréninku.  
   
energetická hodnota 160 kcal
bílkoviny 30 g
sacharidy 4 g
cukry 1 g
tuky 2,5 g
nasycené mastné kyseliny 1,5 g
vápník 400 mg
sodík 140 mg
Super Amino Strenght Matrix
L-Leucin 3.2g
L-Isoleucin 1.9g
L-Valin (jako L-alanin, syrovátkový proteinový izolát a koncentrát) 1.8 g
Scientifically Studied Musclebuilder  
Kreatin monohydrát 3g
Enzyplex  
papain 50 mg
amyláza 50 mg
   
Složení: proteinový izolát & Peptidový mix (Izolát syrovátkového proteinu, syrovátkové peptidy, izolát syrovátkového proteinu 97%), Syrovátkový koncentrát, Maltodextrin, Calcium Carbonate, p, přírodní a přírodně identická barviva, sůl, celulóza, xantanová guma, karagenan, sůl, Sojový nebo slunečnicový lecitin, sukralóza  
Upozornění: Obsahuje složky z mléka, sóji. Zpracováno v prostorách, kde se zpracovávaji také vejce, mouka, ořechy, korýši a arašídy.  

K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!