GO Nutrition D-Aspartic Acid (DAA) 250g

0 % (0 hodnocení)
619 Kč
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už dnes!

100% čistá kyselina asparagová Může zlepšit objem a sílu Podporuje regeneraci


Balení Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
250 g Momentálně nedostupný 619 Kč 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

Co je D Aspartic acid?

D Aspartic Acid nebo DAA je přirozeně se vyskytující aminokyselina kyselina asparagová. Tělo si ji vytváří v hypofýze, hypotalamu a semenících.

Jak D Aspartic acid funguje?

D-Asparagová kyselina funguje aktivací centrálních oblastí mozku odpovědných za výlev hormonů, mezi které patří testosteron a růstový hormon. Suplementce kyselinou asparagovou tak může vést k zvýšení hladiny testosteronu.

Jak může D Aspartic Acid zlepšit můj trénink a postavu?

Zvýšení hladin hormonů se spojuje s řadou výhod ovlivňujících trénink a výkonnost, mezi které patří podpora růstu svalů, redukce tělesného tuku, zvýšení výkonu, síly a energie, rychlejší regenerace a zlepšení libida.

Jak mám D Aspartic Acid užívat?

Studie prokazující pozitivní efekt kyseliny asparagové doporučují užívat 3000mg denně po dobu 12 dní a následně na týden přestat s užíváním. Týdenní přestávka je důležitá, protože účinek DAA může časem klesat.

Pro koho je D Aspartic Acid vhodná?

D Aspartic Acid je vhodná pro každého, kdo trénuje a hledá zlepšení růstu a regenerace.

Je D-Aspartic Acid bezpečná?

D Aspartic Acid je úplně bezpečná. Jedná se o přirozeně se vyskytující aminokyselinu, která je produkována tělem.

Složení GoNutrition DAA

100% Aminokyselina D-Asparagová

Dávkování DAA

Přidejte jednu a půl odměrky (3g) do 100 ml vody a rozmíchejte. Protřepe a ihned konzumujte. Doporučujeme užívat 3g jednou denně. Pro optimální výsledky používejte po dobu 12 dnů za sebou pak týden volna a opakovat.

Steve

Steve

Hi There, Our company creates custom engaging animated presentation videos for businesses like yours to help increase your online exposures. Animated presentation videos help companies explain their products or services more efficiently to potential customers. Potential customers engage more when there’s a video presentation, most of us would rather watch a video that explains a product or a service than to read the content of a website to know what the offer is. I'm interested in creating an animated presentation video for your company to help increase your online exposure! Please reply back to this message and I will send you some of our animated video samples so you can see what I can do to help your business grow this year. Thank you, Steve S

Odpovědět
*
*

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!