-20 %
GO Nutrition ZMA 180 kapslí

GO Nutrition ZMA 180 kapslí

0 % (0 hodnocení)
985 Kč 788 Kč
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už dnes!

Patentovaná anabolická směs zinku a magenzia, která napomáhá normální hladině testosteronu a může pomoci prohloubit spánek a tím i regeneraci.


Balení Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
180 kapslí Momentálně nedostupný 985 Kč 788 Kč 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

Co je to ZMA?

ZMA je patentovaná směs Zinku, Hořčíku a vitamínu B6, které mají za cíl napomáhat a podporovat svalový růst a regeneraci. ZMA poskytuje synergní směs těchto tří esenciálních živin s cílem optimalizovat anabolické děje při regeneraci. Jedinci zapojení do tvrdého tréninkového procesu mají zvýšenou potřebu vitamínů a minerálů, jejichž doplňování je důležité pro celkovou imunitu člověka. Při nedostatku těchto nutrientů hrozí nejen přetrénování, ale také zvýšení výskytu zánětů a poškození buněk včetně těch svalových. Tím, že ZMA užíváte 30 minut před spánkem doplníte jednak minerály a vitamíny a hlavně tato směs prohloubí váš spánek, čímž prohloubíte regenerační schopnosti těla. A kdo regeneruje rychleji - rychleji roste - a rychleji se vrací do tréninku!

Jak ZMA funguje?

Zinek je základní minerál a má v těle mnoho různých funkcí. Zinek přispívá k proteinové syntéze a správné produkci testosteronu v těle, to vše má zásadní vliv na celkovou vitalitu, nezatučňování se a růst celkové síly. Mimo to je silným antioxidantem a podporuje imunitu a funkce spojené s učením se. Zinek přispívá ke správnému metabolizmu tuků - takže podporuje jeho odbourávání a správné využití v těle. A konečně Zinek pomáhá s pevností kostí a odolností celého pohybového ústrojí, což je pro sportovce velice podstatné.

Magnezium - Hořčík je také esenciální minerál, který pracuje se zinkem silně synergně na utužování imunity a svalové regeneraci. Asistuje na eliminaci únavy a tím urychluje proces regenerace.

Vitamín B6 - jeho hlavní rolí je umocnění příjmu obou minerálů do svalů. Bez něj by se vstřebal jen zlomek těchto minerálů. Kromě toho má také vliv na imunitu, na potlačování únavy a zlepšování úrovně energie v celém těle.

Jaké je dávkování ZMA?

Jako doplněk stravy užívejte 3 tablety denně. Nejlépe 30 minut před spaním. Pro lepší účinky je výhodnější nekonzumovat žádné mléčné výrobky 60 minut před použítím ZMA.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku 3 tablety!

Složení GN ZMA

Každé 3 tablety obsahují:

Vitamin B6 - 10,5mg (750% DDD)
Magnezium - 450mg (150% DDD)
Zinek - 30mg (300% DDD)
 

*DDD =  doporučená denní dávka

ZMA® Euro 2000E Powder (magnesium citrát, oxid hořečnatý, zinek aspartát, zinek l-monomethionin, pyridoxin [Vitamin B6]), Stearan hořečnatý, oxid křemičitý, tobolky (vegetariánské)

K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!