-19 %
GO Nutrition Super Vitamin D3

GO Nutrition Super Vitamin D3

0 % (0 hodnocení)
329 Kč 267 Kč
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už dnes!

Vysoce kvalitní bioaktivní vitamín D3, který obsahuje 5000iu v každé softgelové kapsli.


Balení Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
180 kapslí Momentálně nedostupný 329 Kč 267 Kč 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

Co to je Super Vitamín D3?

Super Vitamin D3 je esenciální vitamín ve své nejsilnější podobě. Je uchován v měkkých gelových kapslích, aby se snadno polykaly a nedráždily krk.

Proč bych měl používat vitamín D3?

Vitamín D3, znám také jako "vitamín slunce" je esenciální/základní vitamín, který je zodpovedný za mnoho procesů v těle souvisejících s celkovým zdravím a funkcionalitou svalů. Vitamín D je získáván ze stravy, neboť je obsažen v rybách, rybím oleji, vajíčkách, ale významnějěí část potřeb těla je získávána syntézou uvnitř těla a to díky slunci, které je producentem těchto dějů. V zemích jako je ta naše, kde je sluneční záření značně omezené, zejména v zimních měsících je třeba vitamín D přijímat a doplňovat i jinak, tedy suplementy.

Proč si vybrat zrovna vitamín D3 od GoNutrition?

Existují 2 druhy Vitamínu D, které můžete běžně koupit v obchodech: D2 a D3. My se specializujeme jen na D3, neboť se ukazuje, že je 3 krát efektivnější než D2. Vitamín D3 je mnohem lépe využitelný, když je v olejové substanci, neboť je to jeden z vitamínů, které se rozpouštějí pouze v tucích. Jak jistě každý ví, vitamíny lze rozdělit na 2 skupiny: ty které se v lidském těle rozouštějí ve vodě a ty, které se rozpouštěji v tucích. Proto lidské tělo nutně potřebuje nějaké tuky. Od tud plyne i naše logika, kdy vitamín D3 rovnou do této olejové substance aplikujeme. Díky tomu se v těle mnohem lépe aktivuje a rozpouští.

Z tohoto zorného úhlu je jasné, že tabletované vitamíny D, nejsou příliš vhodné.

Super Vitamin D3 obsahuje 5000iu jednotek vitamínu v každé kapsli. Stává se tím nejsilnějším dostupným suplementem s 2500% Doporučené denní dávky na trhu.

Jaký prospěch budu mít z užívání vitamínu D3?

Vitamín D je spojen s mnoha zdravotními výhodami pro tělo. Ať už to je posilování síly kostí a nebo snižování rizika únavových zlomenin u atletů. Má také vliv na funkčnost svalů a může zvyšovat hladinu vlastního testosteronu, oba tyto vlivy mají dopad na zlepšení silových schopností a výbušnosti. A nakonec hraje klíčovou roli pro imunitu a může snižovat záněty v těle, což zase snižuje sportovní schopnosti.

K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!