-14 %
GO Nutrition Bedtime Pro

GO Nutrition Bedtime Pro

0 % (0 hodnocení)
1 399 Kč 1 215 Kč
Momentálně nedostupný
Pokud jsi z Brna, můžeš mít sypání už dnes!

GN™ Bedtime Pro noční protein je moderní vícesložková proteinovo-aminokyselinová formule navržena tak, aby co nejlépe vyživovala svaly, pomáhala regeneraci a růstu svalů, zatímco vy spíte. Bedtime Pro je vyvinutý na nejvyšší úrovni mezi nočními proteiny dostupnými na dnešním trhu, přináší více než 45g bílkovin v jedné porci.


Balení Příchuť Dostupnost Cena za balení Sypcoinů
2000 g Triple Chocolate Momentálně nedostupný 1 399 Kč 1 215 Kč 0

Slevový kód -20%: CHCISLEVU

Co je to GN™ Bedtime Pro?

Bedtime Pro je nejpokročilejší noční proteinový kokteil dostupný na trhu. Poskytuje více než 45g bílkovin ze čtyř jedinečných zdrojů v jedné porci a dodává tělu živiny až 7 hodin. Jeho součástí je také glutamin, HMB, lněné semínko, jedinečná směs enzymů DigeZyme® a směs probiotik Lactospore®, které ještě více podporují dodávání bílkovin, svalový růst a regeneraci.

Proč je důležité konzumovat protein před spaním?

Během spánku potřebuje tělo a hlavně svaly živiny stejně jako přes den. V této době totiž převažuje svalový katabolismus, tedy odbourávání. Po užití nočního proteinu, tedy proteinu s pomalým uvolňováním, před spaním, budou svaly dostávat potřebné množství bílkovin a aminokyselin během celé noci, tím se předejde odbourávání svalové hmoty za současné podpory svalového růstu a regenerace.

Jaké jsou konkrétni složky Bedtime Pro?

GN™ Bedtime Pro poskytuje víc jak 45g bílkovin v 60g dávce. Skládá se ze směsi pomalu uvolňujících se proteinů - 40% mléčného proteinového koncentrátu a 10% čistého micelárního kaseinu. Z rychle se uvolňujících proteinů obsahuje 25% syrovátkového koncentrátu a 8% syrovátkového izolátu. Každá 60g dávka obsahuje také 5g glutaminu, 1g HMB, 1,5g lňených semínek, DigeZyme směsi enzymů a Lactospore směsi probiotik.

Jak Bedtime Pro pracuje?

GN™ Bedtime Pro byl speciálně vyvinut tak, aby poskytoval živiny v průběhu celé noci. Rychle uvolňující syrovátkový koncentrát a izolát zabezpečuje výživu svalů v raných fázích spánku, zatímco pomalu uvolňujíci se koncentrát mléčných bílkovin a micelární kasein zabezpečuje, že svaly jsou vyživovány během celých 7 hodin. GN™ Bedtime Pro obsahuje také glutamin, který podporuje regeneraci svalových vláken, HMB – metabolit leucinu, který zabraňuje katabolismu a lněné semínko, které zpomaluje vstřebávání bílkovin a tak zajišťuje prodloužení dodávky aminokyselin na delší dobu.

Kdy je nejlepší čas na užití nočního proteinu?

Užívejte jednu dávku 60g GN™ Bedtime Pro s 300 ml vody nebo mléka přibližně 30 minut před spaním.

Proč je GN™ Bedtime Pro tak dobrý?

GN™ Bedtime Pro je noční protein nejvyšší kvality dostupný na dnešním trhu. S více jak 45g bílkovin v jedné dávce obsahuje více proteinů než kterýkoliv konkurenční produkt. Stejně jako u všech našich výrobků i v GN™ Bedtime Pro plně deklarujeme kvalitu složek a proteinů, takže přesně více, co jste dostali a jak pracují všechny složky obsažené ve výrobku. GN™ Bedtime Pro obsahuje také DigeZyme® směs enzymů pro lepší trávení proteinů a Lactospore® směs probiotik pro zdravé střeva. Abychom to shrnuli - tohle nenajdete v konkurenčních produktech.

Bedtime Pro
Nutriční hodnoty ve 100g
Energie 1518 kJ
Energie 362 kcal
Tuk 3.6g
z toho nasycené mastné kyseliny 2.0g
Sacharidy 6.3g
z toho cukry 4.6g
Bílkoviny 75.6g
Sůl 0.2g
Nutriční hodnoty v 60g
Energie 911 kJ
Energie 217 kcal
Tuk 2.2g
z toho nasycené mastné kyseliny 1.2g
Sacharidy 3.8g
z toho cukry 2.8g
Bílkoviny 45.4g
Sůl 0.1g
Dále v dávce 60g obsahuje
L Glutamin 5g
Flaxseed Oil 1.5g
LactoSpore® 150 million spores
HMB 1g
Digezyme® 50mg
Nutriční hodnoty jsou založeny na příchuti Triple Chocolate. U ostatních příchutí se nutriční hodnoty mohou lehce lišit.

Složení: Koncentrát mléčného proteinu 85 (40%), syrovátkový proteinový koncentrát 80 (24,5%) (mléko), micelární kasein 85 (10%) (mléko), syrovátkový proteinový izolát 90 (8%) (mléko), glutamin, prášek z lněného semínka, kakaový prášek (Triple Chocolate), přírodní aroma, přírodní barvivo (červená řepa) (Strawberry a Whipped Cream), HMB, sojový lecitin (<1%), sladidlo (sukralósa), instantizujíci složka (sojový lecithin®), DigeZyme® (amylázy, proteázy, celulázy, Beta-D-galaktosidázy, lipáza), LactoSpore® (Bacillus coagulans).

Upozornění pro alergiky: obsahuje mléko, syrovátku, sóju.

K tomuto sypání zatím není žádný komentář, buď první!

Přidat nový komentář

*
*
*
Toto sypání zatím nikdo neohodnotil, buď první, kup tento produkt a ohodnoť ho!